O nás

WEBOVE STRANKY NEJSOU FUNKCNI A AKTUALNI. PRO REZERVACE NAVSTIVTE BOOKING.COM. NEBO NAS KONTAKTUJTE PRIMO NA EMAIL info@hostellipa.com. DEKUJEME ZA POCHOPENI.

OUR WEBSITE IS NOT ACTUAL. PLEASE GO TO BOOKING.COM FOR ACTUAL INFORMATION AND BOOKINGS OR CONTACT US DIRECTLY AT info@hostellipa.com. THANK YOU FOR UNDERSTANDING.

OMLOUVÁME SE, ALE WEBOVÉ STRÁNKY NEJSOU AKTUÁLNÍ. PRO AKTUÁLNÍ REZERVACI NÁS VYHLEDEJTE NA BOOKING.COM ČI NÁM POŠLETE EMAIL NA INFO@HOSTELLIPA.COM.

DĚKUJEME MNOHOKRÁT ZA POCHOPENÍ.

 

Náš malý rodinný hostel je situován blízko centra Prahy ve staré části Žižkova. Žižkov je živá čtvrť s osobitým charakterem. Naleznete zde spoustu hospod a barů. 

V hostelu je šest pokojů - tři dvojlůžkové (vermillion, yellow a white) a tři vícelůžkové - red (6ti lůžkový, pouze pro ženy), green (6-ti lůžkový, pro muže i ženy) a blue (5-ti lůžkový, pro muže i ženy). Pokoje mají společnou kuchyň, obývák, koupelnu, dvě sprchy a dvě WC. Při zařizování hostelu jsme se snažili udělat ho tak, jak bychom ho sami chtěli někde na cestách najít. 

V domě je hospoda U Slovanské lípy s českou kuchyní a výborným pivem z minipivovarů. Dům sousedí s rozlehlým parkem Vítkov, kde se nachází obrovský funkcionalistický památník. Dobré spojení - do centra 10 minut, na vlakové a autobusové nádraží 5 minut.
 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021